Organizatorzy


Uniwersytet Medyczny w Białymstoku

KoordynatorGłówny Festiwalu - prof. dr hab. Elżbieta Skrzydlewska

Sekretariat Festiwalu - Biuro Promocji i Rekrutacji
ul. Jana Kilińskiego 1, 15-089 Białystok
tel. 85 748 55 12, e-mail:promocja@umb.edu.pl
www.umb.edu.pl


Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku

Koordynator - dr hab. Marta Rau, prof. AT; e-mail:m.rau@atb.edu.pl
ul. Sienkiewicza 14, 15-092 Białystok
www.atb.edu.pl


Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku

Koordynator - ks. Dariusz Wojtecki; e-mail: dariusz.wojtecki@gmail.com
ul. Warszawska 46
15-077 Białystok
www.awsd.bialystok.pl


Niepaństwowa Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Białymstoku

Koordynator - mgr Izabela Kaczyńska; e-mail: nwsp91@wp.pl
Al. Jana Pawła II 91
15-703 Białystok
www.nwsp.bialystok.pl


Politechnika Białostocka

Koordynator - dr inż. Jacek Kusznier; e-mail: pfnisz@pb.edu.pl
ul. Wiejska 45A
15-351 Białystok
www.pb.edu.pl


Uniwersytet w Białymstoku

Koordynator - dr hab. Zbigniew Kaźmierczak prof UWB; e-mail: z.kazmierczak@uwb.edu.pl
ul. Marii Skłodowskiej – Curie 14
15-097 Białystok
www.uwb.edu.pl


Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina Wydział Instrumentalno-Pedagogiczny w Białymstoku

Koordynatorzy: dr Ewa Barbara Rafałko; e-mail: evabasia@wp.pl mgr Małgorzata Bielicka; e-mail: biel@chopin.man.bialystok.pl
ul. Kawaleryjska 5
15-324 Białystok
www.chopin.man.bialystok.pl


Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku

Koordynator - dr inż. Eugeniusz Nikulin; e-mail: enikulin@wsap.edu.pl
ul. Dojlidy Fabryczne 26
15-555 Białystok
www.wsap.edu.pl


Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku

Koordynator - dr Piotr Mazuruk; e-mail: piotr.mazuruk@wse.edu.pl
ul. Choroszczańska 31
15-732 Białystok
www.wse.edu.pl


Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku

Koordynator - prof. dr hab. Kazimierz Meredyk; e-mail: kmeredyk@gmail.com
ul. Ciepła 40
15-472 Białystok
www.wsfiz.edu.pl


Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku

Koordynator - dr Justyna Ostrowska; e-mail: jostrowska@poczta.fm
ul. Krakowska 9
15-875 Białystok
www.wsmed.edu.pl


Białostocki Park Naukowo-Technologiczny

Koordynator - mgr Julita Maciorowska; e-mail: j.maciorowska@bpnt.bialystok.pl
ul. J.K. Branickiego 17D
15-085 Białystok
www.bpnt.pl